Переатестація: хто її не пройде?

Жителів Львівщини закликають повідомляти про зловживання правоохоронців

Громадяни, котрі стали жертвами або очевидцями неправомірних або протиправних дій з боку працівників поліції Львівщини, закликають звертатися зі заявами у Голов­не управління Національної поліції у Львівській області та повідомляти про подібні випадки. З такою заявою звернувся до жителів Львова та області т.в.о. начальника ГУ Нацполіції у Львівській області Дмитро Загарія. 
Передусім мова йде про корупцію та хабарництво, що “є неприпустимим для працівника поліції, тим більше, коли в Україні триває реформа поліції і проводиться переатестація особового складу правоохоронних органів”, зазначають у прес-службі Нацполіції області. Усі подібні факти, а також інші правопорушення, як наприклад, порушення Правил дорожнього руху, дисципліни тощо, впливатимуть на проходження переатестації кожним працівником поліції Львівщини.
“Закликаю всіх мешканців Львова та області – про усі, навіть незначні, правопорушення зі сторони правоохоронців, очевидцями або жертвами яких ви стали, негайно і обов’язково повідомляйте у Головне управління Нацполіції у Львівській області. За кожним фактом, викладеним у заяві, буде призначене службове розслідування. Якщо будуть підстави, матеріали будуть скеровані на розгляд у прокуратуру. Винні будуть покарані і це обов’язково вплине на їх подальші перспективи служби у правоохоронних органах”, – наголосив Дмитро Загарія.
Заяви та звернення щодо неправомірних або протизаконних дій працівників поліції Львівщини громадяни можуть надсилати в ГУ Нацполіції у Львівській області за адресою: 79007, м. Львів, пл. Генерала Григоренка, 3, або на електронну адресу gupolice@lv.npu.gov.ua.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8924 / 1.52MB / SQL:{query_count}