Кому субсидію?

На Львівщині житлові субсидії отримують понад 357 тисяч сімей

Станом на травень 2016 року житлові субсидії одержують понад 357 тисяч сімей Львівщини. В цілому підтримкою житлової субсидії охоплено більше мільйона громадян області. Про це повідомили в департаменті соцзахисту населення Львівської ОДА. 
Зі слів директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василя Мартиняка, з початку року нараховано субсидій на 2 млрд 363 млн грн, в тому числі 318 млн грн за квітень місяць. Середній розмір одержаної субсидії становить в середньому 1070 грн, середньомісячний дохід на особу в домогосподарстві – 1415 грн. 
На даний час органи соціального захисту населення проводять перерахунок призначення житлових субсидій на наступний термін одержувачам, які отримують субсидію з травня 2015 року, інформує прес-служба ЛОДА. Також, зі слів Василя Мартиняка, в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги органи соціального захисту населення Львівщини готові надати можливість отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг всім, хто її потребує.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8674 / 1.52MB / SQL:{query_count}