“Леополіс Гран-прі”: участь уже підтвердили 150 екіпажів

Упродовж 3 – 5 червня Львівський центральний парк культури і відпочинку імені Б. Хмельницького перетвориться на відкритий музей автомобілів

До Львова з’їдуться автовласники, щоби показати історію своїх автомобілів, а також відбудуться перегони на знаменитій трасі “Львівський трикутник”  (траса в межах міста і пролягає вул. Вітовського, пл. І. Франка, вул. Стрийською та Героїв Майдану). Про це говорили під час засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення  VI Міжнародного автопробігу Люблін – Рава-Руська – Львів та VI Міжнародного фестивалю старожитніх автомобілів “Леополіс Гран-прі”, яке відбулося під керівництвом очільника Львівщини  Олега Синютки.
На засіданні обговорили питання  безперешкодного перетину держкордону України на території Львівщини, посилення патрулювання і дотримання громадського порядку в місцях проведення автопробігу та фестивалю, зміну руху громадського транспорту Львова. Особливу увагу  під час засідання оргкомітету приділили питанню безпеки глядачів та учасників автопробігу і фестивалю, інформує прес-служба ЛОДА.
Крім того, в програмі фестивалю представлені виставки-презентації ретро-автомобілів просто неба, ретро-парад автомобілів центральними вулицями міста, змагання на дитячих автомобілях, покази спеціалізованих колекцій мод автомобільної тематики. А для учасників та гостей фестивалю відбудеться екскурсія середмістям Львова.
Цього року в Міжнародному фестивалі автомобілів “Леополіс Гран-прі” візьмуть участь близько 150 екіпажів з України, Польщі, Литви, Латвії, Італії, Угорщини. Україну представлятимуть автолюбителі із Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8745 / 1.53MB / SQL:{query_count}