За розум та активну позицію у житті

У Франковому виші заснували іменні стипендії новітніх Героїв України

У Національному університеті ім. Івана Франка заснували академічні стипендії імені Героїв Небесної сотні та Героїв АТО, задля вшанування пам’яті, тих студентів, які загинули під час Революції Гідності або на cході України. Іменну стипендію призначатимуть двічі на рік студентам, котрі беруть активну участь у національно-патріотичних заходах, громадській та волонтерській діяльності. Також увагу звертатимуть на успіхи у навчанні, науково-дослідницькій роботі та інших сферах студентського життя. 
Загалом університет заснував шість академічних іменних стипендій для студентів відповідних факультетів: стипендія ім. Ігоря Костенка (географічний факультет), стипендія ім. Сергія Кемського (філософський факультет), стипендія ім. Богдана Сольчаника (історичний факультет), стипендія ім. Дмитра Чернявського (економічний факультет), стипендія ім. Володимира Труша (факультет культури та мистецтв) та стипендія ім. Степана Петрівського (геологічний факультет). Метою призначень таких стипендій є виховання патріотизму серед студентів, заохочення до активного вияву громадянської позиції, волонтерської діяльності та готовності до захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.
Кандидатури на призначення стипендій подаватиме Вчена рада факультету за рекомендацією органів студентського самоврядування.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8235 / 1.52MB / SQL:{query_count}