Wі-Fі: нові точки безкоштовного доступу

Незабаром у Львові з’явиться більше місць, де можна скористатись інтернетом

У квітні цього року департамент розвитку Львівської міської ради оголосив конкурс на визначення компанії для встановлення безкоштовних точок доступу до мережі Інтернет у Львові. Тож де може з’явиться доступний для усіх львів’ян Wi-Fi?  
“Одна з компаній хоче це зробити на площі Ринок. Інша компанія планує облаштувати доступний інтернет у зоні, яка буде охоплена чотирма точками. Ними будуть площа Старий Ринок, облдержадміністрація, проспект Шевченка та Франковий виш. Wі-Fі буде доступний усюди між цими чотирма точками і охоплюватиме увесь історичний центр”, – розповідає Тимофій Александронець, заступник директора департаменту розвитку, начальник управління міжвідомчої координації Львівської міськради, інформує tvoemisto.tv. Попередньо рішення, котрій саме компанії буде дозволено встановити у місті безкоштовний бездротовий інтернет, комісія має прийняти наступного тижня. Як писала “Пошта”, торік у Львові з’явилось 24 нових місця з доступом до Wi-Fi. Всі місця з безкоштовним інтернетом позначили відповідними позначками “Зона вільного Wi-Fi”. Для підключення не потрібно жодних паролів – лише одноразовий перегляд рекламної заставки спонсора. Тоді місця із доступом до мережі з’явились не лише в історичному центрі Львова. Серед них: дитячий майданчик “Я люблю Львів” на вул. Стрийській, 61, парк “Студмістечко НУ “Львівська політехніка”,  площа перед пам’ятником М. Грушевському, алея “Campus НУ ім. Івана Франка”, що на вул. Медової Печери, 39, парк біля Львівського цирку, зупинка транспорту на вул. Кн. Ольги, 71, 8-ма міська клінічна лікарня, міський пологовий будинок, сім навчальних закладів, ринок “Південний” і ТЦ “Шувар”, автовокзал “Північний” (колишня АС №2) та інші. 
Хоча здебільшого містяни та гості Львова неабияк тішаться новим перспективам безкоштовного доступу до інтернету, та все ж технології йдуть уперед і, ймовірно, Wi-Fi вже скоро не буде такою бажаною і корисною інвестицією, про це роздумує і Антон Шишкін, інженер ЛКП “Міський центр інформаційних технологій”. “Є ризик даремно витрачених інвестицій, адже з часом 3G-інтернет може стати доступнішим, кожен бажаючий зможе собі придбати роутер і користуватись мережею будь-де, а не шукати наш Wi-Fi”, – каже він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8602 / 1.53MB / SQL:{query_count}