50 мільйонів на тваринництво

Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА проводить реалізацію Державної програми підтримки галузі тваринництва, якою передбачено кошти на часткове відшкодування вартості закуплених племінних тварин, зокрема великої рогатої худоби, свиней та овець

Загалом на підтримку галузі тваринництва з бюджету України виділили 50 млн гривень, про що повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.
З її слів, сільськогосподарські підприємства можуть претендувати на відшкодування до 50% вартості тварин. Проте компенсація не може перевищувати певних сум. Зокрема за одну голову великої рогатої худоби відшкодування не може перевищувати 12000 грн, за свиню – 2400 грн та за вівцю – 2000 грн, інформує прес-служба ЛОДА. 
Претенденти для отримання часткового відшкодування вартості закуплених племінних тварин повинні подати у департамент агропромислового розвитку (м. Львів, просп. В. Чорновола, 57), необхідні документи, передбачені у Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабміну. З урядовою постановою від 28.10.2015 №884 та формою заявки можна ознайомитись на сторінці департаменту в розділі “Програми” на сайті Львівської облдержадміністрації.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8673 / 1.52MB / SQL:{query_count}