Головна запорука надійності – люди

Ірина Хмарська, керуюча Львівської дирекції Діамантбанку, – про переваги й нові послуги банку та секрети успішного банкіра і люблячої матусі

Вона активна, весела, впевнена мама. Любить свою роботу і має неабиякий досвід у банківській сфері. Більше десяти років Ірина Хмарська очолює дирекцію Діамантбанку у Львові та впевнена, що успіх установи в команді – щоденній праці людей, які люблять свою справу. Так банку вдалось стати для тисяч львів’ян другом, який не підведе у світі фінансів. 
– Пані Ірино, розкажіть про Діамантбанк, яким чином банку вдається зберігати такий високий рівень довіри серед клієнтів? 
– Я працюю у цій установі майже 11 років. Переконалась, що головною запорукою надійності та стабільного розвитку є люди. Ті, що визначають стратегію і тактику та ухвалюють управлінські рішення, щоденною працею забезпечують бізнес-процеси і фахове обслуговування клієнтів. 
Найкращим підтвердженням моїх слів є дані Міжнародного аудиторського звіту нашого банку за 2015 рік, які свідчать про ефективну і стабільну роботу Діамантбанку. У нас в 1,5 рази збільшились залишки коштів на поточних рахунках корпоративних клієнтів, обсяг строкових депозитів юридичних осіб збільшено на 10%. За класифікацією НБУ, ми увійшли до першої групи банків України, яка налічує всього 10 фінансових установ. Згідно з результатами щорічного рейтингу життєздатності банків, складеного виданням Forbes, ми у числі банків, що входять до вищого рівня стабільності та надійності.
– Розкажіть, будь ласка, хто здебільшого є клієнтами Діамантбанку на Львівщині? 
– Діамантбанк є універсальною фінансовою установою, яка надає весь спектр банківських послуг, тому нашими клієнтами є як фізичні особи і великі підприємства, так і представники малого та середнього бізнесу. Нам довірили свої кошти майже тисяча юридичних осіб і понад п’ять тисяч фізичних осіб. У Львові майже шість тисяч клієнтів є власниками платіжних карток від Діамантбанку. 
До речі, ми розпочали роботу по випуску та обслуговуванню пенсійних карток. На сьогоднішній день уже 148 фізичних осіб у Львові отримують пенсію через Діамантбанк. 
– Сьогодні люди часто тримають гроші вдома, але це не надто безпечно. Що можете запропонувати таким потенційним клієнтам? 
– Погоджуюсь, що теперішня ситуація на фінансовому ринку є складною і змушує людей хвилюватись за свої заощадження. Але зберігати гроші вдома під матрацом або у скляній банці теж не вихід. Проти злодіїв не допомагають навіть найсучасніші системи охорони. Тому, якщо говорити лише про безпечне зберігання, тут ми можемо запропонувати оренду депозитного сейфу. Діамантбанк гарантує безпеку зберігання, конфіденційність вмісту сейфу, простоту і зручність обслуговування. 
Але, якщо за мету поставити не лише зберігання, а й примноження, ми готові запропонувати різноманітні депозитні програми, які дозволять вибрати клієнту на свій розсуд оптимальні умови в залежності від: виду валюти, строку, рівня дохідності, можливості поповнення, схеми нарахування і виплати відсотків. Діамантбанк є безумовним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. І впродовж 23 років ми не говорили про свою репутацію, ми її створювали,  виконуючи всі свої зобов’язання перед вкладниками.
– Які нові послуги і можливості пропонуєте своїм клієнтам? 
– Зараз банк активно розвиває канали продажу online, такі як Інтернет-банкінг. Він дає змогу отримати доступ і управляти своїми банківськими рахунками в будь-якому місці та у зручний час. Також запроваджуємо різноманітні мобільні додатки, які дозволяють керувати своїми грошима за допомогою лише мобільного телефону. 
Окрім того, у всіх львівських відділеннях Діамантбанку можна оплатити комунальні платежі, послуги зв’язку, Internet, кабельного і цифрового телебачення. А також сплатити за навчання, оплатити послуги страхування, туристичні послуги, сплатити за лікування чи здійснити розрахунок за товари. 
Спільно з однією із найбільших IT-компаній Львова ми працюємо над спрощенням прийому комунальних платежів. Тож незабаром у відділеннях нашого банку клієнти зможуть оплатити комунальні послуги без комісії. Окрім цього, ми будемо володіти необхідною інформаційною базою, відтак досить буде просто вказати адресу помешкання, по якому буде здійснена оплата. 
– Пані Ірино поділіться своєю історією, як розпочиналась ваша кар’єра у Діамантбанку? Якими професійними досягненнями ви пишаєтеся найбільше?
– До Діамантбанку я дев’ять років працювала у великих банках з добре налагодженою системою. Тому, коли мені запропонували очолити перше відділення Діамантбанку у Львові, та з нуля організувати роботу львівського підрозділу, я вирішила використати свій попередній досвід і, закотивши рукави, приступила до роботи. За майже 11 років, попри всі труднощі та непрості часи, що випали на долю банківської системи, нам вдалось розвинути у місті мережу, яка забезпечує безперебійне і фахове банківське обслуговування у різних куточках Львова. У нас багато клієнтів, яких ми жодного разу не підвели. Вони довіряли нам у часи найбільших коливань на банківському ринку. Саме ця довіра, цей досвід співпраці в кризових умовах, вирішення інколи дуже складних задач, які загартували нас і завдяки чому ми стали справжніми професіоналами своєї справи – є найбільшим і найціннішим досягненням.
– Чи складно поєднувати улюблену роботу, домашні справи і материнство?
 – Не можу сказати, що мені складно, бо швидке, динамічне життя з великою кількістю щоденних справ вже давно стало звичним для мене і моєї сім’ї. Ми навчились ефективно використовувати кожну хвилинку, а у вільний час – відпочивати із задоволенням: любимо подорожувати і досліджувати історію свого краю та народу.
– Пані Ірино, який ваш секрет успіху?
– Я просто живу повним, цікавим і насиченим життям, люблю людей, люблю ті справи, якими займаюсь, намагаюсь бути суспільно-активною та корисною. У тому, що мені багато чого вдається, є не лише моя заслуга. Мене підтримують, надихають, а часто і спонукають моя сім’я, друзі, колеги, інколи, просто люди, які зустрічаються на життєвому шляху. І взагалі, поняття успіху є занадто філософським і об’ємним. Щоб зрозуміти, що це таке – потрібно прожити життя. 
Розмовляла 
Вікторія Савіцька
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8114 / 1.59MB / SQL:{query_count}