У Львові відкрили візовий центр Угорщини

У місті Лева в торговому центрі “Форум Львів” відкрили візовий центр Угорщини

фото: прес-служба облради
Це вже 19-ий візовий центр, який запрацював на Львівщині. Відкриття угорського візового центру полегшить процедуру отримання віз громадянами, які проживають на території Львівщини та за її межами. Раніше прийом документів для отримання шенгенської візи здійснювався на території Закарпатської області, що створювало зайві незручності для мешканців Львівської області.
В урочистостях взяли участь Генеральний Консул Угорщини в місті Ужгороді Йозеф Багайла, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та перший заступник голови Львівської облради Парасковія Дворянин. “Перефразовуючи відомий всім вислів, можна сказати: “Хто володіє комунікаціями, той володіє світом”. Сьогодні відкриваємо ще одну комунікацію з Європою. В Угорщині наші студенти навчаються, працюють наші лікарі, відпочивають і подорожують наші мешканці. Робота центру спростить львів’янам процедуру отримання візи”, – зазначила Парасковія Дворянин, інформує прес-служба облради. 
Сьогодні у візовому центрі можна подати документи для отримання короткострокової візи на в’їзд до 18 країн (Чехії, Литви, Німеччини, Канади, Болгарії, Греції, Словенії, Бельгії, Нідерландів, Хорватії, Польщі, Іспанії, Естонії, Австрії, Данії, Норвегії, Фінляндії, Швеції). Усі ці візові центри, об’єднані одним власником, раніше були розкидані у Львові за трьома адресами: вул. Братів Міхновських, 1, вул. Братів Міхновських, 23, вул. Садова, 2а. 
Візовий центр розташований на другому поверсі на площі 2600 кв. м, з яких 1400 кв. м – це просторий зал очікування, який може обслужити до 3 тисяч людей на день. Завдяки цьому проекту в столиці Західної України з’явилося 140 нових робочих місць.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8319 / 1.53MB / SQL:{query_count}