Хто на службу за контрактом?

Прийняті на військову службу отримують грошове забезпечення від 7 до 10 тисяч гривень на місяць

На Львівщині триває відбір кандидатів – громадян України призовного віку, на військову службу за контрактом.  На контрактну службу запрошують осіб віком від 18 до 60 років, які пройшли професійно-психологічний відбір, мають відповідну фізичну підготовку, визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я та не мали судимості, інформує Львівський обласний військовий комісаріат.
Громадяни, прийняті на військову службу за контрактом, отримують стабільне грошове забезпечення – від 7000 грн до 10000 грн на місяць. Військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення АТО, передбачають додаткове преміювання: на першій лінії – три мінімальні заробітні плати, в тилу – одну мінімальну заробітну плату та під час загострення ситуації в розмірі семи мінімальних зарплат. Кандидати на військову службу можуть обрати військову спеціальність та посаду, перелік яких щомісячно оновлюється на підставі заявок з військових частин. Серед переваг військової служби за контрактом також є повноцінне речове та продовольче забезпечення, право користуватися безоплатним медичним забезпеченням, можливість безкоштовного навчання в навчальних закладах, перспектива на отримання житла.
Усіх бажаючих просять звертатись у військкомат за місцем реєстрації або у Львівський обласний військовий комісаріат, за адресою: вул. І.Франка, 25, тел. (032) 260-26-44. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8741 / 1.52MB / SQL:{query_count}