Можна їхати!

У Львові до серпня дозволять проїзд приватного транспорту площею святого Юра

фото: Олег Огородник
Учора, 20 квітня, у Львові на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху Львівської міської ради прийняли рішення дозволити проїзд приватного транспорту у напрямку від центру міста до вулиці Степана Бандери. Як розповів Tvoemisto.tv спеціаліст управління транспорту та зв’язку Львівської міськради Костянтин Баранюк, така схема руху діятиме у тестовому режимі до серпня цього року. 
З його слів, рух для приватного транспорту відкриють у напрямку від центру: від вулиці Листопадового чину до вулиці Митрополита Андрея. “Зараз потрібно в адміністрації замовити відповідні знаки. На це піде від двох тижнів до місяця часу”, –  каже спеціаліст управління транспорту та зв’язку. 
“У серпні ми вже проаналізуємо, чи має позитивні наслідки це рішення. Також тоді будемо визначати місця розташування зупинок громадського транспорту біля скверу, а поки встановимо тимчасові”, – додав Костянтин Баранюк. 
Як писала “Пошта”, перша в історії Львова електронна петиція була ініційована і підписана львів’янами в рекордний термін. Стосувалася вона саме вимоги дозволити проїзд приватного транспорту через площу Святого Юра та вул. Устияновича.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7961 / 1.52MB / SQL:{query_count}