Аби сморід став історією…

Львів’ян закликають скаржитися на місця із неприємним запахом он-лайн

фото: facebook.com/andriy.velykyy
За рекомендацією французького експерта, у ЛМКП “Львівводоканал” впроваджують он­лайн-форму подання та відстеження скарг громадян на місця поширення неприємного запаху. Вже не перший рік сморід у Львові сильно дошкуляє як містянам, так і туристам. Львівводоканал проводив власні дослідження, застосовував різноманітні заходи, щоби  здолати цю проблему, проте, остаточно її вирішити так і не вдалося. Завдяки допомозі французького посольства для аналізу причин виникнення неприємного запаху була залучена  Елен Пієт Сарне – спеціаліст підрозділу компанії EGIS AIR, яка  має успішний досвід в подібних проектах (в Парижі зокрема).
Повідомити про запах можна на офіційній веб-сторінці підприємства. Завдання цього проекту – забезпечити обов’язкову реакцію на зареєстровані скарги громадян, допомогти Львівводоканалу у визначенні походження неприємних запахів, контролювати поліпшення якості повітря і підтвердити ефективність робіт, виконаних з метою зменшення проблеми поширення неприємних запахів, інформує tvoemisto.tv.
“За час існування проблеми періодичного виникнення неприємного запаху ми з’ясували, що не лише місто Львів стикнулося з такою ситуацією. Європейські експерти уже давно працюють над зменшенням наслідків життєдіяльності мегаполісів, у тому числі над запобіганням поширення неприємних запахів. Ці екологічні виклики сприяють застосуванню нових інженерних рішень у каналізаційному господарстві, запровадженню інноваційних методів очищення стічних вод, затвердженню жорсткіших нормативів до вмісту забруднюючих речовин у промислових стоках, які потрапляють у систему комунальної каналізації. Ми працюємо по кожному із зазначених напрямків. Залучаємо інвестиції у модернізацію міських очисних споруд, вимагаємо у підприємств побудови локальних систем очищення, дозуємо хімреагенти у напірні колектори. Зазначені заходи спрямовані на вирішення конкретних проблем, які спричиняють неприємний запах. Однак є й інші джерела, які ще не ідентифіковані. Наша мета – дослідити усі “слабкі  місця” й напрацювати комплекс заходів для остаточного подолання проблеми. Відтак, ми потребуємо допомоги львів’ян і закликаємо їх активно користуватися зазначеним ресурсом. Це допоможе нам зрозуміти, де найчастіше виникають проблеми і цільово впливати на них. Повідомити про неприємний запах можна не лише на сайті, а також зателефонувавши у диспетчерську службу за номером 276-20-50. Також плануємо впровадити мобільну версію сайту до кінця цього тижня”, – зазначили у ЛМКП “Львівводоканал”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8200 / 1.54MB / SQL:{query_count}