Електронні новації на митниці

Львівська митниця запровадила додаткові інформаційні сервіси

фото: прес-служба ЛОДА
Спільно з Львівською ОДА митники розробили інтерактивну карту функціонування підрозділів митного оформлення, які працюють на Львівщині, а також забезпечили безкоштовний Wi-Fi на двох пунктах перетину кордону, інформує сайт ЛОДА.
Зі слів начальника Львівської митниці Левка Прокіпчука, за допомогою цієї карти підприємці можуть ознайомитися з наявними місцями оформлення, побачити основні їх характеристики, зокрема, середній час митного оформлення декларацій за попередній місяць, оформлення сертифікатів EUR1, послуги з декларування та наявність суміжних служб.
Окрім того, Львівська митниця розробила та впровадила ще один інформаційний сервіс. Так, у пункті пропуску “Краковець – Корчова” та навколо нього відтепер подорожні зможуть безоплатно користуватись інтернетом. Доступ до мережі Wi-Fi надало одне з підприємств, що працюють у цьому пункті пропуску. Аналогічна послуга запрацювала також у пункті пропуску “Грушів – Будомеж”.
Варто зазначити, що ці заходи передбачені програмою розвитку та модернізації Львівської митниці ДФС на 2016 рік “Привіт­ний і безпечний кордон”, яка передбачає, зокрема, створення інформаційної системи “Більше знаєш – швидше їдеш”. Вона покликана створити принципово нову структуру подання інформації громадянам через створення та підтримку веб-порталу, який би акумулював у собі інформацію про правила перетину кордону, щодо черг на кордоні, виведення інформації з камер відеоспостереження перед пунктами пропуску в режимі реального часу, а також через висвітлення її в радіоефірі. Нині вже реалізовано інтерактивну карту щодо черг на кордоні, яка теж розміщена на сайті Львівської ОДА.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8164 / 1.53MB / SQL:{query_count}