Запрошують на прем’єру

Театр для дітей та юнацтва у неділю покаже виставу “DOGS” про вільних собак у Львові

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва спільно з ЛКП “Лев” у неділю, 27 березня, о 12.00 та 15.00 запрошує львів’ян і гостей міста подивитись історію про вільних собак “DOGS”. Інсценізація Євгена Чистоклетова за мотивами повісті Костянтина Сергієнка “До побачення, Яре!”.
“Я перейнявся проблематикою безпритульних тварин – безпритульних людей, що зараз актуально як ніколи і запропонував ідею вистави керівництву ЛКП “Лев”. Вирішив, що буде непогано, коли театр підтримає комунальне підприємство і приєднається до акції “Прихистіть!” через мистецтво. Відтак автори та режисер вистави з’їздили в ЛКП “Лев”, фотографувалися і бавилися з собаками, готуємо фотовиставку нашого візиту у фойє театру і запрошуємо всіх на виставу”, – каже художній керівник театру Юрій Мисак.
Зі слів акторів, похід до ЛКП “Лев” дуже надихнув їх і дав зрозуміти як правильно зобразити персонажів. Окрім того, дуже символічним є те, що режисер вистави “DOGS” Євген Чистоклетов є переселенцем з Донбасу і розуміє безпритульних тварин як ніхто інший. 
“Кожна робота над виставою  дає змогу всім, хто до неї задіяний, стати трошки кращими, обізнанішими. І ця собача тема надає нам ще більше такої можливості. Ця вистава має і прямий зміст про тварин, що робить її зрозумілою і цікавою для дітей, і філософський, що заставляє задуматись над проблемами свободи навіть дорослих”, – каже Євген Чистоклетов.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7936 / 1.53MB / SQL:{query_count}