Мільйони на інфраструктурні об’єкти

Очільник Львівщини Олег Синютка та голова ПАТ “Укр­газвидобування” Олег Прохоренко підписали угоду про співробітництво щодо розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів Львівської області

фото: photoukraine.com
Цього року ПАТ “Укр­газвидобування” на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання об’єктів соціальної і дорожньої інфраструктури Львівщини виділить близько 5 млн грн. 
“Цього року святкуватимемо 160-річчя від дня народження Івана Франка та 125-річчя від дня народження Євгена Коновальця, Завдяки коштам, які надасть одна з найбільших вітчизняних газовидобувних компаній України, плануємо відновити ті визначні місця, які пов’язані з цими діячами. У Дрогобичі, Нагуєвичах і Зашкові хочемо покращити об’єкти соціальної та дорожньої інфраструктури. Маємо гідно відзначити річниці і зробити добру справу для тих людей, які сьогодні є нащадками слави наших геніїв”, – зазначив Олег Синютка. 
До слова, торік у рамках такої ж угоди про співробітництво між ПАТ “Укргазвидобування” та Львівською ОДА коштом компанії вдалося відремонтувати дорогу до села Прилбичі Яворівського району, інформує прес-служба ЛОДА. На відновлення дорожнього покриття до села, де народився Митрополит Андрей Шептицький, ПАТ “Укргазвидобування” скерувало близько 4 млн грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7869 / 1.53MB / SQL:{query_count}