Нові кадри

У Львівській ОДА призначили керівників двох структурних підрозділів

На апаратній нараді очільник Львівщини Олег Синютка представив нових керівників двох департаментів, яких обрали за результатами відкритого конкурсу. Так, директором департаменту економічної політики Львівської ОДА призначено Романа Филипіва, директором департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації – Михайла Мельника.
Роман Филипів у 2010 році був депутатом Пустомитівської районної ради, а у 2014 став головою Пустомитівської райдержадміністрації, інформує прес-служба ЛОДА. Останній рік працював на посаді доцента кафедри державних та місцевих фінансів факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Михайло Мельник працював заступником начальника управління технічного та енергетичного менеджменту, заступником з питань енергетичного менеджменту ПАТ “Концерн Хлібпром”, згодом експертом із енергозбереження та енергоефективності філії “Мірум менеджмент” у м. Тернопіль, а також у ТзОВ “Т-Цукор”. Останній рік займався підприємницькою діяльністю.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8352 / 1.52MB / SQL:{query_count}