Акцент на медичний туризм

Львівщина має хороші перспективи для розвитку медичного туризму

Зокрема, зараз медичний туризм регіону користується неабияким  попитом серед поляків, німців, італійців, американців та іспанців, повідомив начальник управління туризму та курортів департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА Роман Теребенець.
“На Львівщину туристи їдуть через доступні ціни, якісне обслуговування та гостинність. Здебільшого приваблюють європейських пацієнтів стоматологічні послуги, репродуктивна медицина, офтальмологія, кардіологія, естетична медицина, косметологія та пластична хірургія, які за вартістю значно доступніші, ніж у Європі”, – зазначив Роман Теребенець. 
Із його слів, Львівщина приваблює іноземців багатими лікувально-оздоровчими ресурсами: регіон має понад 200 лікувальних джерел мінеральних вод семи типів і найбільше в Україні родовище озокериту. На цій базі розвиваються відомі курорти: Трускавець, Моршин, Східниця, Немирів, Любінь Великий, Розлуч та Шкло.
Тим часом, як писала “Пошта”, два міста  – Львів і Трускавець – готують спільний екскурсійно-лікувальний тур. До слова, нині чи не найбільші суми на бальнеологічному курорті залишають відпочивальники з Азербайджану.
Зі слів начальника управління туризму Львівської міськради Галини Малець, місто Лева пропонує розвивати туристичний продукт разом із Трускавцем, що дозволить збільшити тривалість перебування гостей, на довше затримати туриста і замкнути коло його грошових витрат навколо свого міста та прилеглих до нього територій. 
“Продукт “Львів – Трускавець” вже існує – ми тільки підсилюємо його просування. “Львів +”  є однією з восьми львівських туристичних тем, які пропонуємо як українським гостям, так і іноземним. Львів ставить перед собою амбіційну мету продовжити перебування гостей у нашому місті, – зазначала “Пошті” Галина Малець. – Завдяки цьому зможемо покращити туристичну позицію. За останні роки туристи перебувають у Львові в середньому три дні. На цей рік і на найближчі роки ставимо собі за ціль збільшити перебування туристів до чотирьох-п’яти днів. Зараз туристи до Львова приїздять переважно на вікенд (мовиться про тури вихідного дня). Завдяки Трускавцю, завдяки таким місцям навколо Львова, які є цікавими, зможемо збільшити час перебування гостей у нашому регіоні”.
“До Трускавця їдуть з лікувальною метою, до Львова – з пізнавальною. Хочемо це поєднати”, – зазначала “Пошті” заступник начальника управління туризму Львівської міськради Галина Гриник. І вже поєднують: наше місто почали відвідувати гості з Азербайджану, які відпочивають на бальнеологічному курорті. “Це ще не масові групи, але Львів їм цікавий”, – уточнює співрозмовниця “Пошти”. 
За даними офіційного туристичного порталу Трускавця (truskavets.ua), місто-курорт щороку може оздоровити до 350 000 відпочивальників. Торік їх було майже 200 000.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8958 / 1.54MB / SQL:{query_count}