Земля для бійців

В області оновили онлайн-каталог зарезервованих ділянок для учасників АТО

Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Львівської області оновили перелік земель, що можуть  надати учасникам АТО. Станом на 9 березня зарезервовано 3890 га, інформує Головне управління Держгеокадастру у Львівській області.
Земельні ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства.
Найбільшу кількість ділянок землевпорядники зарезервували у Жовківському районі – 336 га, Дрогобицькому – 300 га і Сокальському– 291 га. У Бродівському, Буському, Городоцькому, Золочівському та Радехівському районах зарезервовано більше 200 га в кожному для надання у власність учасникам  антитерористичної операції.
“Працівники територіальних підрозділів Держгеокадастру Львівщини резервують землі для того, щоб усі учасники АТО мали змогу отримати земельну ділянку, – зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький. – Для зручності військових ми оперативно оцифровуємо та розміщуємо у відкритому доступі дані про вільні земельні масиви”.
Найбільше земель зарезервовано для ведення особистого селянського господарства – 2070 га, садівництва – 1339 га, будівництва та обслуговування житла – 434 га, інформує прес-служба Львівської ОДА. 
На сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області розміщено необхідну інформацію для учасників АТО, які мають намір отримати земельні ділянки на Львівщині у власність.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7923 / 1.53MB / SQL:{query_count}