Держко замість Крайовського?

Уряд погодив звільнення зі займаної посади заступника губернатора Львівщини з питань внутрішньої політики та гуманітарної сфери Володимира Крайовського, який пропрацював на цій посаді з вересня 2008 р.

Уряд погодив звільнення зі займаної посади заступника губернатора Львівщини з питань внутрішньої політики та гуманітарної сфери Володимира Крайовського, який пропрацював на цій посаді з вересня 2008 р. У прес-службі ЛОДА "Пошту" повідомили, що посадовець написав заяву на звільнення за власним бажанням, мотивуючи таке прохання "особистими причинами". Очільник регіону М. Кміть зазначає, що не має жодних претензій до роботи свого за­ступника. "Володимир Крайовський проявив себе як здібний і фаховий управлінець. Високо оцінюю ту роботу, яку він провів, перебуваючи на посаді заступника голови ОДА. Прикро, що через особисті причини наша команда втрачає такого фахівця", - резюмував М. Кміть.

За попередньою інформацією, новим заступником Кмітя може стати Ігор Держко, депутат Львівської облради, член фракції БЮТ, який нині є єдиним штатним радником губернатора. Безпосередньо Ігор Держко вчора у розмові з "Поштою" повідомив, що  "кінцевої пропозиції" від губернатора стати його заступником не було.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8432 / 1.53MB / SQL:{query_count}