Джазові портрети

Завтра у галереї “Дзиґа” відкриють виставку робіт відомого польського фотографа

В очікуванні на JazzBez 25 листопада о 14.30 у арт-кафе “Квартира 35” (вул. Вірменська, 35, “Дзиґа”, 2-ий поверх) відбудеться урочисте відкриття виставки One Minute Jazz Portrait відомого польського джазового фотографа Славека Пжерви. Упродовж кількох днів автор сфотографував 99 джазових музикантів. Фотосесія тривала під час відомого вроцлавського фестивалю Jazz nad Odrа. Музиканти поміж визвучками та концертами забігали на хвилину до Славека, аби знятись у фотопроекті. Зазнимковані на однаковому фоні, на одному й тому ж стільці вони випромінюють різні емоції, проте є щось спільне для всіх. 
Львів’яни зможуть упізнати на світлинах легенд польського джазу, які постійно виступають на JazzBez. Серед улюбленців львівської публіки на виставці є портрети Йоахима Менцеля, Пьотра Барона, Марека Стрижовскі, Френка Паркера, Збігнєва Намисловскі та багато інших. “Багато років тому у нині неіснуючому вроцлавському джаз-клубі Rura, спостерігаючи музикантів на сцені, я захотів зберегти їхні емоції, пристрасть, спосіб комунікації та силу, яка є в музиці. З тих пір це стало моїм наркотиком. Сотні концертів, тисячі музикантів і невимірна кількість почуттів, які супроводжують кожне натискання кнопки фотоапарата… – пояснює автор. – Представляючи свої фотографії, намагаюся викликати спогади цих дивовижних подій, робити так, аби сила музики знову поверталася через зображення. Портрети музикантів – черговий етап моєї роботи. Я шукаю на їхніх обличчях емоції, натхнення, гармонію, зрештою, і шаленство. Шукаю їхньої правди, намагаюся вихопити унікальні особисті й незвиклі моменти правди і внутрішньої краси”.
Виставка триватиме до завершення українсько-польського джазового фестивалю JazzBez, який проходитиме з 3 по 12 грудня. Цього року JazzBez, центром якого є Львів, відбудеться також у Вроцлаві. Таким чином фестиваль, фотовиставка і любов до джазу поєднають ці два міста.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7824 / 1.53MB / SQL:{query_count}