Нічним потягом зі Львова до Варшави

Із 13 грудня зі Львова розпочинає рух нічний потяг польського залізничного перевізника PKP Intercity, який прямуватиме до Кракова, а причіпні вагони – до Варшави та Вроцлава

фото: uapress.info
Квитки на потяг вже надійшли у продаж, інформує tvoemisto.tv. Це дебют компанії на українському ринку залізничних перевезень після тривалої перерви. До цього єдиний нічний маршрут, який слідував до Польщі, Київ – Варшава, обслуговувала Укрзалізниця.  
Потяг відправлятиметься з залізничного вокзалу Львова о 23.59, зупинятиметься в Перемишлі о 1.43 та прибуватиме до Кракова о 5.56. Звідти причіпні вагони продовжать слідувати до Варшави і прибуватимуть на вокзал Варшава-Східна о 9.06. А вагон до Вроцлава  прибуватиме о 9.33. 
Як повідомили tvoemisto.tv у прес-центрі Львівської залізниці, перевезення здійснюватимуть у вагонах класу купе. Вартість проїзного квитка на потяг зі Львова до Варшави становитиме 1100 грн, інформують у касах міжнародного сполучення Укрзалізниці. Квитки вже можна придбати у касах міжнародного сполучення Укрзалізниці. Ціну та пропозиції щодо квитків варто уточнювати на сайті перевізника.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3507 / 3.96MB / SQL:{query_count}