Соціальна акція спудеїв “Протягни руку допомоги”

Студенти Львівського державного університету внутрішніх справ роздають харчі людям похилого віку та нужденним у знак пам’яті Голодомору

Про це інформує прес-служба ЛДУВС. Так, четверта неділя листопада в Україні – День пам’яті жертв Голодоморів. Напередодні студенти Львівського державного університету внутрішніх справ організували благодійну акцію “Протягни руку допомоги”. Вона розпочалася 20 листопада і триватиме включно до 27 числа цього місяця. “Протягни руку допомоги” – новий соціальний проект, який проводять напередодні Дня пам’яті жертв Голодоморів. Це своєрідна естафета, яку передають між факультетами ЛДУВС. Кожного дня почергово студенти окремого факультету збираються, закуповують продукти харчування і роздають їх людям похилого віку або нужденним. Першими естафету розпочали студенти факультету психології”, – розповідає старший інспектор відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ ЛДУВС Юлія Качанівська.
Ця акція – своєрідний заклик до того, що потрібно розплющити очі й побачити, що коїться навколо, адже для більшості звично не помічати біди, доки вона не зачепить їх особисто.
“Ми як молоде покоління маємо підтримувати старших людей, допомагати їм, бути для них опорою. Пам’ятаймо про це! Будьмо трішечки добрішими та уважнішими. Усе в наших руках!” – певні студенти вишу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4126 / 3.96MB / SQL:{query_count}