Війна війною, а діти потребують свята

Діти прифронтової зони також чекають Cвятого Миколая. Львівські волонтери для них збирають сувеніри з українською атрибутикою, одяг та книжки

фото: facebook.com/Народна Самооборона Львівщини
У Львові волонтери планують чергову поїздку на фронт. Окрім речей для військових, вони збирають подарунки для дітей, які живуть у прифронтовій зоні. Волонтери певні: немає своїх і чужих дітей, є наші. 
“Плануємо зробити подарунки не лише для дітей учасників АТО, а й відправити пакунки для дітей прифронтової зони. Хочемо розмалювати для них горнятка з українською атрибутикою, щоб мали завжди перед собою, можливо, у кольори прапора, з тризубом. Якщо хтось зможе придбати дитячі футболочки з українським орнаментом, це буде чудово. Все це збираємо на вул. Шота Руставелі, 2. Поїздку плануємо у 20 числах грудня. Хочемо відвідати школи на сході і там передати дітям подарунки. Також можна книги приносити, але тільки українською мовою”, – розповіла “Пошті” координатор Центру забезпечення військових Народної Самооборони Львівщини Ірина Яремко. 
Центр працює у будні з 13.00 до 19.00 За додатковою інформацією можна звертатися за номером 067 670 89 96.
Діти також будуть раді цукеркам  та іншим смаколикам. “Розумію, що нині марципани дуже дороге задоволення, тож на такі цінності й не розраховуємо. Ми ж купити солодощі фінансово не спроможні. Коштів зараз мало, тож витрачаємо їх помірковано на найбільш необхідне для бійців”, – резюмує співрозмовниця. 
Як писала “Пошта”, громадська ініціатива “Війна стосується кожного” також проводить збір дитячих книжок. Волонтери та військові планують передати їх дітям у зоні АТО, зокрема тим, що у дитячих будинках, інтернатах, садках, школах і малозабезпечених сім’ях. Збирають українські книжки для дітей різного віку: видання з казками, віршами, абетками, загадками, скоромовками, краєзнавчі книжки про Україну, сучасні енциклопедії, розвиваючі книжки. Приносити літературу можна до пам’ятника королеві Данилу Галицькому щовівторка, четверга та суботи з 17.00 до 19.00.
“Діти на сході потребують нашої уваги. Допоможемо їм рости справжніми патріотами, а українська книжка – найкращий подарунок! Наші контакти: електронна скринька – nafront@i.ua, сторінка у Facebook, на якій публікуємо звіти, – facebook.com/ArmyForKids”, – зазначено у повідомленні волонтерів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8753 / 1.54MB / SQL:{query_count}