Аукціон заради відновлення “сидячої Свободи”

Студенти львівських вишів об’єднались заради відновлення статуї “Ощадності”, яка прикрашає музей етнографії на проспекті Свободи у Львові

фото: прес-служба ЛМР
Скульптура не реставрувалася понад сто років. Кош­ти на відновлення студенти “заробили” на аукціоні. 
На десятому “Аукціоні надій”, що проходив у Все­світній день заощаджень, зібрали понад 300 тисяч гривень. За ці кошти реставрують скульптуру. Лоти на аукціон передали відомі художники, митці, культурні та громадські діячі, повідомляє “Львівський портал”. Відповідно до програми аукціону – спершу проходили “тихі” торги, у яких брали участь близько 90 осіб (бізнесмени, банкіри, меценати). Вишукані картини та композиції були призами безпрограшної лотереї для охочих.
“Ця статуя відома як “сидяча Свобода”. Це – унікальна композиція, подарована місту італійським скульптором Марконі. Вона пережила війни і голод, вона бачила часи великих злетів і падінь, вона витримала випробовування часом. Давайте допоможемо їй зберегтися ще мінімум 100 років. Хай наші воїни знають, що вони воюють за Свободу та за її подих, зафіксований колись талановитим скульпторoм у каменю”, – пише у Facebook львів’янка Анжела Кузнєцова, яка теж відвідала аукціон. 
Нагадаємо, вперше аукціон провели у 2006 році з ініціативи студентів Університету банківської справи. Цього року до благодійної акції долучилися студенти Львівської політехніки та Львівського національного аграрного університету.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8836 / 1.53MB / SQL:{query_count}