Рік Митрополита

У Львові відбудеться Міжнародний симпозіум, присвячений Митрополиту Андрею Шептицькому

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою запрошує відвідати заходи в рамках Міжнародного симпозіуму, присвяченого 150-річчю від дня народження Митрополита Андрея  Шептицького. Захід розпочнеться 30 жовтня о 09.30 в актовій залі головного корпусу університету “Львівська політехніка” (вул. С. Бандери, 12, ІІ-й поверх).
Симпозіум – вінець сотень подій, які ознаменували Рік Митрополита Андрея Шептицького в Україні та у світі. У рамках симпозіуму відбудуться такі заходи: 
– наукова конференція, присвячена питанням богословсько-екуменічної, суспільно-політичної, економічної та мистецько-культурної діяльності Митрополита Андрея за участі Блаженнішого Любомира Гузара, науковців і дослідників з України та світу;
– круглий стіл “Андрей Шептицький: погляд церков та релігійних спільнот у світі” за участі архиєпископа і митрополита Львівського Ігоря (Возьняка), архиєпископа Харківського і Полтавського УАПЦ (оновленої) Ігоря (Ісіченка), голови духовного управління мусульман Україна УММА Шейха Саіда Ісмагілова, директора Представництва Американського об’єднання для євреїв України Мейлаха Шейхета;
– виставка Львівського музею історії релігії “На скелі віри”;
– виставка Центрального державного архіву зарубіжної україніки “Андрей  Шептицький: постать Митрополита за документами ЦДАЗУ”;
– богослужіння, прощі, концерти.
Крім того, учасники симпозіуму познайомляться з експозицією Національного музею у Львові, засновником якого був владика Шептицький.
Організаторами Міжнародного симпозіуму, присвяченого 150-річчю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького, є Львівська Митрополія, філософсько-богословський факультет УКУ, гуманітарний факультет УКУ, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою, Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут Андрея Шептицького (Канада), Інститут екуменічних студій УКУ,  Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, Фундація “Андрей”, Львівський музей історії релігії, Центральний державний архів зарубіжної україніки, Центральний державний історичний архів України. 
31 жовтня робота симпозіуму продовжиться на філософсько-богословському факультеті УКУ (конференц-зал, вул. Хуторівка, 35-а), початок о 10.00. Цього ж дня ввечері учасники зберуться у Львівському національному музеї імені Андрея Шептицького (просп. Свободи, 20) для знайомства з експозицією.
Завершиться Міжнародний симпозіум 1 листопада в Архикатедральному соборі св. Юра Архиєрейською Божественною Літургією.
Інфографіка: Український кризовий медіацентр

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8490 / 1.54MB / SQL:{query_count}