Прапор Небесної сотні зберігатимуть у Музеї національно-визвольної боротьби у Львові

Майданівці Левко та Андрій Скопи подарували Музею національно-визвольної боротьби у Львові революційний прапор, який під час Майдану висів на мості на вул. Інститутській у Києві.

Майданівці Левко та Андрій Скопи подарували Музею національно-визвольної боротьби у Львові революційний прапор
“Саме під обстрілами я побачив прапор, який висів на мості, – пригадує Лев Скоп. – Пізніше на полотнищі написали: “Віч­на слава. Небесна сотня”. Пізніше я побачив цей стяг у залишках барикад, тремтячими руками дістав його і зберігав  у своїй майстерні. Разом зі своїм сином Андрієм прийняли рішення подарувати історичний прапор Музею визвольних змагань. Такі реліквії повинні постійно нам нагадувати про силу духу української молоді”.
 “Цей прапор – свідок усіх трагічних подій на Майдані”, – додав Андрій Скоп.
Водночас член депутатської групи “Народний контроль” у ЛМР Сергій Бащук передав музею унікальні фотографії акції протесту “Революція на граніті”.

“Депутатська  група “Народного контролю” ініціювала питання, щоб у шкільних підручниках  з історії України з’явилась інформація про Революцію на граніті та акцію “Україна без Кучми”, – Добродомов 
“Депутатська  група “Народного контролю” ініціювала питання, щоб у шкільних підручниках із історії України з’явилась інформація про Революцію на граніті, акцію “Україна без Кучми” та інші події, які стали знаковими для патріотичного руху в Україні.  Окрема подяка активістам, які зберегли автентичний прапор із Майдану.  Це безцінний експонат для будь-якого музею!” – наголосив присутній на події народний депутат України, лідер “Громадського руху “Народний контроль” Дмитро Добродомов.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8643 / 1.53MB / SQL:{query_count}