Ремонт доріг: коли поїдемо?

Допоки львівські дороги ремонтують, містяни, зокрема водії, щодня нервуютьcя через затори, мовляв, коли ж то все скінчиться?!

фото: ЛМР (2)
І ось у мерії звітують про одну з доріг: роботи на Промисловій вже виконані на 95%, завершити ж їх планують до 11 жовтня. 
Як інформує прес-служба міськради, опісля триватимуть роботи із замощення дороги римським каменем, тому для проїзду транспорту вулицю відкриють орієнтовно на Покрову.
Ремонт на Промисловій тривав шість місяців. За цей час тут повністю закінчили роботи із забезпечення водопостачанням та роботи щодо системи водовідведення. Замінили колектор і каналізацію, зробили дощові стоки, на понад 90% завершили прокладання дорожньої основи, а на близько 95% площі замостили римським каменем. На стадії завершення й роботи зі встановлення трамвайних плит, бордюрів і рейок. Кошторис проекту – близько 1,5 млн євро.
Як уже писала “Пошта”, вулицю ремонтують у рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури уздовж трамвайних маршрутів №2 та №6. 
“Львів – місто, яке отримало найбільше міжнародної допомоги з-поміж усіх міст України. Від такої співпраці ми, крім коштів, маємо й аудит міжнародного рівня. Всі ремонти доріг, які місто проводить коштом ЄБРР, здійснюють під пильним технічним наглядом третьої сторони – французької компанії Egis”, – каже міський голова Львова.

Також у рамках співпраці з ЄБРР триває ремонт на вулицях Хмельницького та Гайдамацькій. Тут роботи виконані на 45-50%. Зі слів директора ЛКП “Львівавтодор”, найважливішу частину роботи зроблено: завершили з комунікаціями та колектором і перейшли до, власне, дороги. У мерії обіцяють, що роботи триватимуть до середини листопада. Але чи так буде – побачимо. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8738 / 1.53MB / SQL:{query_count}