Прикордонна інфраструктура: розбудовуємо по-європейськи

Обговорено міжурядову угоду про надання Україні 100 млн євро на розбудову прикордонної інфраструктури та пунктів пропуску на українсько-польському кордоні

У п’ятницю, 18 вересня, в пункті пропуску “Краковець – Корчова” очільник Львівщини Олег Синютка зустрівся з воєводою Підкарпатського воєводства Малгожатою Хомич-Шмігельською, а також із представниками української та польської митної і прикордонної служб.  Під час зустрічі сторони обговорили міжурядову угоду про надання Україні 100 млн євро на розбудову прикордонної інфраструктури та пунктів пропуску на українсько-польському кордоні, інформує прес-служба ЛОДА.  
“Заплановано, що 70% коштів використають на дороги, 30% – на розбудову інфраструктури митних переходів, – зазначив Олег Синютка. – Першочергово роботи розпочнуться на дорозі до митного переходу “Грушів – Будомєж”, також ідеться про дорогу від Сокаля до Угринова та від Старого Самбора до Смільниці”.
Окрім того, голова ОДА підняв питання боротьби з контрабандою і розмитненням товарів, які ввозять на територію Львівської області.
“Верховна Рада України ухвалила, а Президент України підписав закон про запровадження експерименту у Львівській, Одеській, Волинській і Чернівецькій областях, згідно з яким, 50% понаднормового виконання плану митних надходжень скеровуватимуть на ремонт автошляхів, – сказав Олег Синютка. – Тож чим більше товарів розмитнюватимуть на нашій території, тим більше ми отримаємо на будівництво доріг. Тому важливо, щоб прикордонні та митні служби наших двох держав працювали спільно”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9351 / 1.52MB / SQL:{query_count}