Львів знову перший!

Cвідоцтво про народження дитини – прямісінько в пологовому

фото: ЛМР
Львів став першим містом в Україні, де вже видали свідоцтва про народження дитини одразу в пологовому будинку. Перші 13 таких свідоцтв матері отримали без необхідності відвідувати РАГС. 18 вересня міністр юстиції України та міський голова Львова презентували проект у пологовому будинку №1.
“У Львові ми вперше започаткували дуже, здавалося, просту, але потрібну ініціативу – коли наші українські мами, батьки після народження дитини замість того, аби займатися бюрократією, стояти в черзі у РАГСі, зможуть отримати свідоцтво безпосередньо в пологовому будинку. Ця проста ініціатива є тим кроком назустріч людям і тими справами, які повинна робити держава в усіх сферах. Запроваджуємо тут перший, але, думаю, не останній (оскільки згодом така послуга буде і в інших пологових будинках Львова та інших областях) пілотний проект з видачі свідоцтв про народження нових українців безпосередньо в пологовому будинку. До відома львів’янок: для цього вам або вашим родичам достатньо заповнити заяву у фахівців Мін’юсту, які є тут, у будинку, і одразу ж на місці дуже швидко наші працівники видадуть вам свідоцтво про народження дитини”, – сказав міністр юстиції Павло Петренко.
Зі слів Ярослава Жукровського, в.о. начальника Головного управління юстиції у Львівській області, органи юстиції готові виконувати це завдання якісно і належно. Уповноважений працівник приходитиме в пологовий будинок, де збиратиме заяви на отримання свідоцтв та дуже швидко їх видаватиме. Таку послугу органи юстиції зможуть надавати щоденно.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7893 / 1.53MB / SQL:{query_count}