Чи стане Львів комфортнішим?

Аби містяни з особливими потребами могли безперешкодно пересуватися, нові дороги, хідники та зупинки будують, враховуючи їх особливості. Це обіцянки мерії, а як буде – побачимо

фото: Андрій Польовий (архів)
Під час реконструкції вулиць міста ЛКП “Львівавтодор” реалізовує проекти, які враховують потреби людей з обмеженими фізичними можливостями. Зокрема, під час прокладення трамвайної колії на Сихів на всіх пішохідних переходах передбачили облаштування понижень до рівня проїзної частини, на краю платформ – тактильної плитки, на всіх регульованих пішохідних переходах – звукового супроводу зеленого сигналу світлофора, інформує прес-служба міськради. Також будуть високі платформи на трамвайних зупинках, а поруч із трамвайною колією облаштують зони заспокоєного руху на вул. Снопківській і Волоській.
До слова, потреби людей із обмеженими фізичними можливостями врахували й у плані реконструкції трамвайної колії на вул. Богдана Хмельницького та Гайдамацькій. Також тут планують зробити виступ тротуару до борту трамвая та звуження проїзної частини в зоні перехресть, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, а також виїздів із другорядних вулиць.
“Ми хочемо зробити від­різок дороги від вулиці Богда­на Хмельницького до Гайдамацької центром Підзамчого. Він стане привабливим для пішоходів. Ця дорога не повинна бути магістральною з чотирма смугами руху – вона стане вулицею із заспокоєним рухом”, – розповів провідний інженер ЛКП “Львівавтодор” Ігор Могила.
Зручнішими також стануть трамвайні зупинки на вул. Промисловій. Там Львівавтодор передбачив виступ тротуару на зупинках до борту трамвая, висоту зупинки – 35 см над проїзною частиною, а також облаштування понижень до рівня проїзної частини на пішохідних переходах. Щодо площі Святого Юра, то тут проект передбачає на всіх пішохідних переходах пониження до рівня проїзної частини, а на світлофорах – встановлення звукового супроводу зеленого сигналу та безбар’єрний доступ із площі до території Святоюрського комплексу.

Ремонти ремонтами, але з 1 вересня Львів, найімовірніше, чекає транспортний колапс. Зокрема, цим міському голові дорікнув цього тижня на сесії й депутат Петро Адамик. “Після закінчення відпусток і з початком навчального сезону в місті постійно збільшується кількість автомобілів та потік людей на вулицях. Незважаючи на це, влада Львова розпочала одночасні ремонтні роботи, обираючи для цього вулиці Львова з великим завантаженням. У результаті львів’яни отримали перспективу заблокованих для проїзду вулиць”, – пояснив депутат. Водночас він зауважив, що нині через ремонти на створених об’їзних маршрутах утворюються величезні затори. “Найважче проїхати центральною частиною міста: вулицями Князя Романа, Городоцькою, Коперника, Личаківською, проспектами Шевченка та Свободи і площею Митною”, – зазначає Петро Адамик. Тож депутат звернувся до міського голови Львова з проханням надати інформацію щодо термінів закінчення ремонту на просп. Свободи, пл. Міцкевича, вул. Лисенка, а також ужити всіх можливих заходів для зменшення навантаження на центральні вулиці міста.
30.08.2015 8:43
Генадій Бочкарев

стане шанхаем при такому правлiннi нашого мера кабак на кабацi бордель на борделi а грошi в кишеньку ,БАРДАК


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8261 / 1.58MB / SQL:{query_count}