Семихвилинні побачення в парку

У неділю у львівському парку ім. Івана Франка швидкі побачення під мелодії блюзу!

Уже традиційно, щотижня у Львові відбуваються цікаві знайомства у форматі speed dating (швидких побачень) “Давай познайомимось!”. Для цього кожного разу пропонують нові локації та теми для обговорення, а також дивують приємними призами, пише tvoemisto.tv. Таким чином організатори хочуть  відновити спрагу до живого спілкування, познайомити хлопців і дівчат, радісно провести час, а заодно – вдосконалити навички комунікації при знайомстві.
Цієї неділі, 9 серпня, о 13.00 знайомства хлопців та дівчат відбуватимуться  у парку імені Івана Франка на “Сніданковому ярмарку” під мелодію блюзу. Координатор ініціативи Ольга Матвійчук розповіла, що у заході братимуть участь 10 хлопців та 10 дівчат, які спілкуватимуться впродовж семи хвилин. Після того, як вони познайомляться та обговорять кілька тем, кожен віддасть свою картку симпатії тому, хто найбільше сподобався. Парі, у якої симпатії співпадуть, організатори обіцяють подарунки.
Теми для обговорення:  про красу – у чому ти її бачиш; про натхнення – звідки ти черпаєш сили, щоб творити добро; коли стану шеф-кухарем, то що тобі приготую. 
У подарунок пари, у яких співпадуть симпатії, отримають різні сюрпризи, один iз яких – ваучер на кулінарний майстер-клас. Зазначимо, зустрічі відбуваються в рамках соціальної ініціативи “То-Ся не зробить” – проекту Комісії у справах молоді УГКЦ.
Для участі необхідно зареєструватись за посиланням: http://goo.gl/forms/cJySxfYijJ. Контактна особа: Оля Матвійчук (координатор напрямку “Щаслива сім’я”), tosia.family@gmail.com, 067 77 62 930.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8394 / 1.53MB / SQL:{query_count}