Винуватих досі не знайшли

Як запевняє Львівське управління СБУ, вибухи, у яких постраждали місцеві міліціонери, не пов’язані з подіями в Мукачевому. Хто їх скоїв насправді, там також не знають

Управління СБУ Львівщини вже має певні напрацювання щодо вибухів у Львові біля опорних пунктів міліції, що відбулися 14 липня. Нагадаємо, що тоді вранці з інтервалом у годину пролунали вибухи на вул. Плуговій, 8-а та на вул. Липи, 45. Важкі поранення отримали двоє працівників міліції. 
Зі слів начальника управління СБУ у Львівській області Віктора Андрейчука, за цим фактом порушили дві кримінальні справи, нині вже “є хороші напрацювання, але там не все так, як могло видатися на перший погляд”. Найімовірніше, зв’язку між терактами у Львові та подіями в Мукачевому не простежується. Проте є зв’язок із вибухом автомобіля біля Франківського райвідділу, який стався 25 червня, пише Гал-info.
“Ми спостерігаємо певну схожість почерку: у всіх трьох випадках використали гранати, у двох останніх із них витягнули запобіжні чеки і вставили їх у коробку з-під соку. Це два ідентичні вибухові пристрої. Людина просто копнула коробку – і спрацював механізм. Ми пояснюємо громадянам, що у випадку виявлення пі­дозрілого предмета не треба його чіпати, але тут таке сталося з працівником міліції”, – сказав Віктор Андрейчук.
Щодо вибуху автомобіля, то принцип підриву був таким же. “Почерк аналогічний. Якби оперативник перед тим, як сісти в автівку, обійшов її та оглянув, то виявив би вибуховий пристрій. Треба бути пильними, бо в країні триває війна”, – сказав Віктор Андрейчук.
Водночас начальник управління СБУ у Львівській області закликав галичан не брати участі у провокаційних мітингах за гроші. З його слів, мітинг, який наприкінці липня провели під стінами Львівської ОДА з антисемітськими гаслами, був провокативним. “Його організувала маловідома громадська організація, яка зареєстрована у Сколе. Ворожі спецслужби мають десятки таких організацій, які використовують за потреби. Ми всіх їх знаємо. Прокуратура вже  відкрила кримінальну справу за антисемітизм”, – сказав Віктор Андрейчук.
Він запевнив, що всіх учасників акції ідентифікували, і закликав галичан не працювати на спецслужби Росії. “Ці 200 гривень за мітинг вас не врятують. Я вірю у свідомість галичан!” – наголосив начальник управління СБУ Львівщини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8395 / 1.53MB / SQL:{query_count}