Восени плата за паркування у центрі Львова буде 5 гривень за годину, поза межами центру – до 3 гривень

У місті готують нове положення «Про паркування у м. Львові», відповідно до якого пропонують збільшити плату за паркування у центральній частині міста до 5 гривень за годину, поза межами центру - до 3 гривень. Про це вчора, 21 травня, поінформував начальник управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Микола Шкурган.

У місті готують нове положення «Про паркування у м. Львові», відповідно до якого пропонують збільшити плату за паркування у центральній частині міста до 5 гривень за годину, поза межами центру - до 3 гривень. Про це вчора, 21 травня, поінформував начальник управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Микола Шкурган. «Розмістили проект нового удосконаленого положення «Про паркування» на сайті Львівської міської ради. Плануємо провести громадські слухання і затвердити його сесією», - зазначив М. Шкурган. За його словами, цим положенням будуть запроваджені автоматизовані системи мобільного паркування у Львові, паркомати, санкції для тих, хто заїжджає в зону паркування і відмовляється платити за це.

М. Шкурган повідомив, що управління транспорту і зв’язку уже замовило три паркомати. «Вони будуть встановлені на вул. Театральній, Валовій і в районі вернісажу. Паркомати виготовляють у Львові. Вони  сучасні універсальні, дозволяють здійснити оплату як за паркування, так і поповнити мобільний рахунок, здійснити оплату скетч-карткою».

Що ж до підняття плати за паркування, то за словами М. Шкургана, вона зумовлена потребою розвантажити центр, а також виконати план надходжень до бюджету від збору за паркування. «У 2007 р. нам був доведений план у 3 млн. грн. Цього року - уже 5 млн 250 тис. грн. Треба розуміти, щоб дати бюджету 5 млн 250 тис. грн, фактично зібрати треба 10 млн грн, адже з 1 грн збору, 51 коп. йде в бюджет, а 49 коп. - паркувальнику. За перший квартал ми зібрали 700 тис. грн, при такій динаміці за рік змогли б зібрати лише 3 млн грн», - прокоментував М. Шкурган, інформує zaxid.net.

Він додав, що запровадження нових тарифів плати за паркування буде вигідною операторам паркування й дозволить їм якісно організовувати паркування. «Так, це буде вигідно оператору паркування. Він зможе заробляти більше, але також купити паркомат, облаштувати зону паркування, поставити знак, розмітку. Для того, щоб мати добрі збори, потрібна чітка система контролю. Вона передбачена у новому положенні «Про паркування», - прокоментував М. Шкурган.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8277 / 1.54MB / SQL:{query_count}