Подарунок зі Львова

Студентський координаційний центр підтримки АТО Львівського національного університету імені Івана Франка передав українським військовим автомобіль

фото: Андрій Польовий
Студенти Франкового університету організували благодійний аукціон “Крок до перемоги” і за виручені кошти купили авто. За словами голови студентського уряду Ярослава Ткача, одного з організаторів, до цього аукціону долучилися не лише відомі випускники ЛНУ ім. І. Франка, а також провідні громадські та політичні діячі, зокрема, Борис Філатов та Дмитро Ярош. Усі пропоновані на аукціоні речі знайшли нових власників. Ціна лотів коливалась від 400 грн до 55 000 грн.
Наприклад, лот від відомого спортивного журналіста та коментатора Ігоря Циганика – футболки українських футболістів Андрія Зозулі та Артема Федецького – коштували 1 850 грн, вишиванка Майк­ла Щура завартувала 1 400 грн, світшот із принтом ЛНУ від журналістки “Громадське ТВ” Насті Станко – 400 грн. Футболку від актора Тараса Стадницького купили за 500 грн. Святослав Вакарчук завдяки своїм музичному диску та футболці приніс аукціону 2000 грн. 
Рекордну суму зібрав лот Дмитра Яроша (кобура від пістолета, яка, за його словами, колись врятувала йому життя) – 55 тис. грн. Загалом зібрана з аукціону сума становила 64 тис. грн та 300 доларів США. За ці кошти купили позашляховик, відремонтували його, а також закупили білизну для військових. До речі, кошти на бензин, аби автомобіль доїхав до зони АТО, виділила адміністрація ЛНУ. 
“Аукціон тривав близько двох місяців. Серед охочих придбати речі були й студенти, але, на жаль, через високі ціни вони не змогли купити ці лоти. Проте один лот від Андрія Дещиці таки отримав студент факультету міжнародних відносин, заплативши 700 грн”, – розповідає Ярослав Ткач. 
Авто та інші речі для військових відправили у 5-й Добровольчий український корпус “Правого сектору” (ДУК). На думку Ярослава Ткача, це буде символічно, оскільки лот Дмитра Яроша назбирав найбільшу суму. 
Володимир Мельник, ректор ЛНУ ім. І. Франка, радіє зі студентських ініціатив: “Студенти – насправді дорослі люди, хоч інколи ми ставимося до них як до дітей, а вони все зробили швидко і навіть ремонт автомобіля організували”. Очільник навчального закладу розповідає, що викладачі також започатковують свої акції, аби допомогти бійцям в АТО. “Знаю, що така допомога надходить не тільки у зону воєнних дій, що тривають на сході країни, але й пораненим бійцям, сім’ям воїнів АТО. Зокрема, кошти передають на лікування, психологічну та медичну реабілітацію наших вояків”, – говорить ректор.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7689 / 1.54MB / SQL:{query_count}