Боларди: робота в цілодобовому режимі


фото: Alexander Shutyuk/alex-shutyuk. livejournal .com
Уже з 1 серпня боларди в пішохідній зоні історичної частини міста працюватимуть цілодобово. Відповідний наказ видав департамент житлового господарства та інфраструктури міськради. Своєю чергою експедиторський транспорт, що обслуговує місцеві заклади торгівлі та харчування, заїжджатиме до “пішохідки” через перепускну систему болардів із 5.00 до 10.30. Потім він зобов’язаний покинути пішохідну зону, інформує прес-служба міськради.
“Ці заходи націлені на покращення громадського простору в пішохідній зоні. Ні для кого не було таємницею, що частина приватного транспорту проникала до пішохідної зони до 10.30 – часу підняття болардів, де  автомобілі паркувалися біля офісів до кінця робочого дня. Крім того, жителі часто нарікали на шум і неконтрольовану їзду автомобілів у нічний час після того, як боларди припиняли роботу”, – розповів Олег Шмід, радник міського голови Львова. 
Із його слів, на в’їздах до історичної частини також встановлять знаки, які забороняють стоянку в пішохідній зоні. До слова, жителям цієї зони парковка дозволена – для цього є спеціально призначені місця. А ще для них планують частково розширити стоянку автомобілів на вул. Театральній, бо практика показала, що там бракує місця.
Окрім цього, у ратуші планують заборонити транзитний проїзд через “пішохідку” для інкасаторських автомобілів. “Тим автомобілям, які не обслуговують банків та інших закладів, розташованих у пішохідній зоні, нічого в ній робити”, – каже Олег Шмід.
За дотриманням цих правил стежитимуть оператори болардів за допомогою камер відеоспостереження. У мерії кажуть, що номери інкасаторських машин-порушників занесуть до штрафної бази, згодом їм узагалі заборонять перебувати в пішохідній зоні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7935 / 1.53MB / SQL:{query_count}