Хочуть достойного кандидата

В Антикорупційному бюро шукають керівника підрозділу детективів

Через прописані у законі вимоги до кандидатів на пост керівника детективів і через пасивність кандидатів, Національне антикорупційне бюро не може знайти людину, яка гідна обіймати цей пост. Останній день подачі документів минув 22 липня, однак рішення на користь того чи іншого претендента не було ухвалено.
“Проблема не тільки в кандидатах, але й у вимогах до них. Так, майбутній керівник детективів повинен мати за плечима п’ять років керівного стажу. І це – в системі, що ніколи не була націлена на розслідування корупції чи фінансових злочинів високопосадовців! На жаль, така вимога до кандидатів звузила коло претендентів до конкретних осіб з екс- або чинного керівництва ГПУ, СБУ або МВС”, – резюмує у своєму блозі на “Українській правді” Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції.
Комісія, яка здійснює відбір, зупинилась на трьох персонах. Однак, на жаль, двоє з них не мають достатнього досвіду роботи слідчими: працювали оперативниками, а третій раніше працював під прямим керівництвом Артема Ситника – нинішнього голови відомства. “Члени Ради громадського контролю при НАБ не голосували за цих кандидатів і переконали Артема Ситника продовжити пошук”, – підсумовує Шабунін.
Зазначимо, що зарплата майбутнього посадовця НАБ повинна складати понад сорок тисяч гривень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8176 / 1.52MB / SQL:{query_count}