У Славському відкрили меморіал славним воїнам князя Святослава


фото: Андрій Польовий
Цими вихідними в перлині Карпат – селищі Славському Сколівського району – відбулося відкриття меморіалу славним воїнам князя Святослава. Проект реалізували коштом громади і витратили на нього приблизно 100 тисяч гривень. Його автор – заслужений діяч мистецтва і лауреат Державної премії України у сфері архітектури Орест Скоп, а художню різьбу по дереву виконав художник та архітектор Михайло Гречин. В оргкомітет із встановлення меморіалу увійшли представники громади Дмитро Ареф’єв, Роман Бурак і члени виконавчого комітету Славської селищної ради. 
Як розповів “Пошті” Дмитро Ареф’єв, на виготовлення та встановлення меморіалу знадобилося півтора місяці. “Пам’ятник виготовили з дуба, що символізує міць і велич воїнів Святослава. Встановили його в самому центрі селища. Основна його місія – збільшити туристичний потік до Славського”, – зазначив Дмитро Ареф’єв.
За народним повір’ям, військо князя Святополка догнало й розбило військо Святослава, сколовши князя біля Сколе. Залишки дружини – славні воїни князя Святослава – відступили вглиб Карпат, поселившись на березі ріки Опір.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8107 / 1.52MB / SQL:{query_count}