Медичні тести для бійців

Учасників АТО безкоштовно продіагностують на наявність гепатитів

Упродовж наступного тижня – з 27 по 31 липня – у Львові проведуть тестування на виявлення гепатиту С. Акцію проведуть до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, який відзначають 28 липня. У рамках акції передбачена благодійна програма для учасників антитерористичної операції – безоплатна діагностика цього захворювання з допомогою експрес-тестів, повідомляє прес-служба Львівської міськради. Мета діагностики, зі слів організаторів, – з’ясувати рівень захворюваності серед воїнів АТО, сприяти ранньому виявленню і лікуванню недуги. 
“Спільна боротьба проти цієї хвороби, якісна профілактика, своєчасна діагностика, доступне лікування і належне просвітництво повинні стати загальнодержавними й місцевими інструментами, які сприятимуть збереженню життя і здоров’я кожної людини”, – зазначають організатори акції. 
Тестування проводитимуть із 10.00 до 16.00 щодня з 27 до 31 липня включно у Львівському обласному госпіталі війни та репресованих ім. Ю. Липи (м. Винники, вул. Івасюка, 31), Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону (м. Львів, вул. Личаківська, 26), комунальній 2-ій міській поліклініці Львова (м. Львів, вул. Симоненка, 4).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7986 / 1.52MB / SQL:{query_count}