За здоровий спосіб життя

Священики Української греко-католицької церкви закликали парафіян займатися спортом

Відтепер при Комісії УГКЦ у справах мирян запрацює Відділ душпастирства спорту. Це буде міжєпархіальна структура з представником у кожній єпархії. Мережу душпастирства спорту планують створити не лише на Львівщині, а й по всій Україні, а також поширити Європою.
Очолить відділ отець Олег Кобель, адміністратор парафії преподобної Параскевії у с. Кавське Стрийського району, що на Львівщині. “Спорт і духовні речі часто стають невід’ємними… В єпархіях намагатимемося організовувати певну мережу священиків, які могли б у себе на місцях бути голосом Відділу душпастирства спорту. Вже є п’ять отців із різних єпархій, які готові нам допомагати”, – розповів отець Олег Кобель.
Відділ також виступатиме за здоровий спосіб життя серед молоді, займатиметься душпастирством священиків, організацією змагань і турнірів. При парафіях Стрийського району вже організовують духовно-спортивні табори та секції з різноманітних видів спорту. У розробці й сайт, на якому  анонсуватимуть і висвітлюватимуть спортивні події. 
Окрім того, важлива присутність священика на змаганнях і стадіонах, де часто вживають нецензурну лексику і спостерігаємо прояви расизму. “У спорті мають бути запроваджені євангельські принципи, аби він не зводився лише до комерціалізації”, – зазначив голова Комісії УГКЦ у справах мирян отець Василь Білаш.
Ідею створення осередку душпастирства підтримали відомі особи у сфері спорту – боксер-професіонал Роман Джуман і багаторічний капітан ФК Карпати Ігор Кульчицький. “Серед спортсменів є дуже багато віруючих людей. Залучатимемо їх, аби вони свідчили свою віру, давали свідчення молодим людям. Обличчя цих спортсменів упізнають на вулицях, вони є у глянцевих журналах, телепередачах, тож мусять свідчити Христа для людей, які, можливо, не до кінця вірують!” – наголосив отець Олег Кобель.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8924 / 1.53MB / SQL:{query_count}