Львів’яни й надалі залишаються в авангарді боротьби за нову Україну

У суботу, 4 липня, у Києві відбувся перший партійний з’їзд нової політичної сили “Громадський рух “Народний контроль”, яка стає потужною і відкритою платформою для об’єднання активних громадських організацій та діячів.

Лідер партії “Громадський рух “Народний контроль” Дмитро Добродомов вручає партійні квитки керівникові Львівського обласного осередку Валерію Веремчуку
У суботу, 4 липня, у Києві відбувся перший партійний з’їзд нової політичної сили “Громадський рух “Народний контроль”, яка стає потужною і відкритою платформою для об’єднання активних громадських організацій та діячів. Першочергове завдання партії нині – участь у найближчих місцевих виборах і впровадження в українську політику принципів Майдану: відкритості, самоврядності і справедливості.
Головною рушійною силою партії “Громадський рух “Народний контроль” є громадські активісти, волонтери, майданівці, журналісти, учасники АТО й  успішні підприємці. Саме ці люди, які вже довели свою ефективність і готовність працювати в інтересах країни, переконані в “Народному контролі”, повинні бути максимально представлені у владі та мають отримати змогу взяти участь у майбутніх місцевих виборах. Раніше лідери “Народного контролю” закликали всі здорові й активні сили до об’єднання, адже спільно можна зробити значно більше у кожній зі сфер життя.
 
 Головною рушійною силою партії “Громадський рух “Народний контроль” є громадські активісти, волонтери, майданівці, журналісти й учасники АТО. Львівський обласний осередок політичної партії “Громадський рух “Народний Контроль” разом із її лідером Дмитром Добродомовим
 “Прикметно, що з’їзд політичної партії “Громадський рух “Народний конт­роль” пройшов у “КиївЕкспоПлазі”. Під час Майдану саме тут був Центр прийому львів’ян, тут я був комендантом, тут народжувалися Народна Самооборона та “Народний контроль”, – зауважив голова Львівської обласної організації Валерій Веремчук, коментуючи підсумки з’їзду політичної партії “Громадський рух “Народний контроль”. 
 
Народні депутати Олег Мусій, Андрій Антонищак, Богдан Матківський разом із екс-головою СБУ Валентином Наливайченком на з’їзді партії “Громадський рух “Народний контроль”
Також Валерій Веремчук зазначив: “Як і під час революційних подій, так і сьогодні в “ЕкспоПлазі” присутні люди, яким довіряють. Вони довели свою жертовність і вміння служити державі та громаді. Приємно бути частиною такої команди, бо всі перевірені часом і роботою. Зокрема, Дмитро Добродомов та Андрій Мисик на власному прикладі показали відданість і готовність працювати заради спільної перемоги. Закликаю долучатися до нас. Разом зробимо більше!”
“Партія “Громадський рух “Народний контроль” відрізняється від інших своєю дієвістю. Ми не використовуємо популістських гасел чи пустих обіцянок, а працюємо на результат.
Десятки львівських активістів, делегатів з’їзду, взяли активну участь у його роботі. Зокрема, саме львівські громадські діячі були активними співавторами Декларації цінностей нової політичної сили.
Наступним кроком у розвитку партії “Громадський рух “Народний контроль” буде розширення мережі районних організації. Станом на сьогодні в більшості районів Львівщини осередки “Народного контролю” вже створили. Щодня до його роботи долучаються десятки активних людей, представники громадських організацій.
 
Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” іде на місцеві вибори – рішення з’їзду

“Партія “Громадський рух “Народний контроль” відрізняється від інших своєю дієвістю. Ми не використовуємо популістських гасел чи пустих обіцянок, а працюємо на результат. Принципи Майдану, які ми сповідуємо, близькі кожному, тож до нас активно долучаються люди по всій Україні”, – розповів заступник голови Львівської обласної організації “Громадський рух “Народний контроль” Володимир Саврук, який відповідає за розвиток районних структур.
 
“Прикметно, що з’їзд політичної партії “Громадський рух “Народний контроль” проходить у “КиївЕкспоПлазі”. Під час Майдану саме тут був Центр прийому львів’ян, тут я був комендантом і тут народжувалися Народна Самооборона та “Народний контроль”, – Валерій Веремчук
Нагадаємо, що політична партія “Громадський рух “Народний контроль” оголосила про намір взяти участь у виборах до місцевих рад.
 
“Громадські рухи мають об’єднатися, щоб не допустити подальшої корупції у владі”, – Валентин Наливайченко

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8225 / 1.58MB / SQL:{query_count}