Замість парковки лавочки та клумби

Ремонт на вулиці Леся Курбаса закінчили, планують розпочати ремонт вулиці Михальчука, вона також стане пішохідною

Вулиця Леся Курбаса, яка ще кілька місяців тому була заставлена автомобілями і радше служила для паркування ніж для відпочинку, нині стала пішохідною. Ремонт завершили, встановили лавки, велостійки, висадили дерева, нині облаштовують літні майданчики. 
Вулицю зробили на одному рівні, тобто немає дороги і тротуарів. Старе асфальтне покриття замінили на штучну бруківку. За кошти спонсорів облаштували освітлення, вуличні меблі та велостійки, за кошти громадськості придбали зелені насадження. Міський голова зазначив, що ця вулиця, це приклад того, як можна міняти місто, коли є бажання і люди, які не байдужі… Садовий вважає, що у цій пішохідній зоні бракує родзинки, тож запропонував зробити там пам’ятник.
“Є ідея – збудувати у Львові пам’ятник Вацлаву Гавелу, але це є особливий пам’ятник. Такий пам’ятник вже є у Празі, в декількох інших містах. Це липа, навколо неї стоїть столик, а навколо столика – два крісла. Оскільки Гавел був драматургом, то ця вулиця чудово підійшла б для цього пам’ятника”, – вважає очільник міста. 
Радник міського голови з питань велоінфраструктури Олег Шмід, розповів, що “паркувальне питання” на вулиці Леся Курбаса вдалось вирішити компромісом. Паркуватись тут можна, але лише мешканцям і підприємцям, і звичайно у відведених для цього місцях. Також Олег Шмід зазначив, що наступною пішохідною зоною стане вул. Михальчука, там також планують зменшити кількість паркувальних місць, а також облагородити вулицю. Коли саме зміниться вул. Михальчука – невідомо, це наразі лишень плани. 
Вартість ремонтних робіт вулиці Леся Курбаса – 500 тис. грн. Ці кошти виділили з бюджету міської ради. Інші кошти були виділенні спонсорами та мешканцями міста.
Нагадаємо, 13 лютого виконком міськради погодив створення пішохідної зони на вул. Леся Курбаса. Перед тим рішення про створення пішохідної зони в межах вул. Леся Курбаса ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8226 / 1.53MB / SQL:{query_count}