Чому такі черги?!

Через великі черги на пункті пропуску “Краковець – Корчова” розпочали службову перевірку

Усі пункти пропуску на українсько-польському кордоні перевірять на предмет затримки в оформленні людей і транспортних засобів.
Зокрема, спеціальна група Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України у вівторок, 16 черв­ня, розпо­чала службові перевірки з пункту пропуску “Краковець – Корчова”, на якому впродовж останніх декількох днів спостерігали великі черги. Про це інформує прес-служба ЛОДА. 
Розпочаті перевірки – реакція на скарги людей, яким доводилося довго чекати на оформлення документів із боку українських офіцерів на пункті пропуску “Краковець – Корчова”. Наступним перевірять пункт пропуску “Шегині – Медика”. 
За інформацією прикордонників, уже зараз можна констатувати той факт, що спецгрупа Західного регіонального управління ДПСУ таки виявила певні проблемні моменти і порушення, що спричиняли серйозні затримки в перетині громадянами українсько-польського кордону. Частково затримки в оформленні транспортних засобів пояснюють збільшенням навантаження на пункти пропуску у зв’язку з початком туристичного сезону та посиленням заходів безпеки. Проте є низка й інших причин.
Про конкретні порушення прикордонників, що виявила спецгрупа, повідомлять після офіційного закінчення службової перевірки. Наразі винуватих обіцяють притягнути до відповідальності.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7561 / 1.54MB / SQL:{query_count}