Особливі діти – в особливий клас

У Львові відкриють перший спецклас, у якому навчатимуться діти з особливими потребами

Вже у вересні цього року у Львові стартує пілотний проект – “Нові навчальні можливості для дітей з особливими потребами”, ініціаторами якого є навчально-реабілітаційний центр “Джерело” та департамент гуманітарної політики Львівської міськради, повідомляє прес-служба ЛМР.
Львівська спеціалізована школа “Надія”, у якій провели ремонтні роботи, включена до проекту відкриття спеціального класу для дітей з легкою розумовою відсталістю та стане першим навчальним закладом міста з таким класом.
“Школа має партнерські відносини з навчально-реабілітаційним центром “Джерело”, діти якого за рішенням психолого-медико-педагогічних консультацій скеровуються на навчання до спецкласу даного навчального закладу”, – зазначила директор ЛСШ “Надія” Ірина Хміль.
З її слів, робота щодо відкриття класу почалась ще наприкінці минулого року. У класі навчатиметься вісім дітей з розладами спектру аутизму, синдромом Дауна та з інтелектуальними особливостями розвитку. Приміщення для даного класу загальною площею 186,5 кв. м вивільнені 30 січня цього року від орендарів “Централізована бібліотечна система для дорослих м. Львова”. До речі, педагоги, які працюватимуть у цьому спецкласі, будуть два місяці проходити навчання у центрі “Джерело”.
Загалом, у школі “Надія” функціонує 12 класів, у яких навчається 288 учнів. Серед них 21 дитина з особливими освітніми потребами: двоє дітей – інклюзивна форма навчання; вісім дітей – індивідуальна форма навчання; одинадцять – інтегроване навчання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8147 / 1.53MB / SQL:{query_count}