Більше грошей на садочки і патріотизм

Львівські освітяни розділили 3,5 мільйони на мікропроекти

Конкурсна рада з питань розгляду освітніх мікропроектів затвердила розподіл коштів, які передбачені в обласному бюджеті Львівщини на співфінансування мікропроектів, підтриманих місцевими громадами, повідомив Освітній портал Львівщини.
Конкурсна рада підтримала 62 мікропроекти, зокрема за напрямком “Розвиток мережі дошкільних навчальних закладів” – 38 мікропроектів (перша черга – 31, друга – 7 за умови виділення додаткових коштів); за напрямком “Створення якісного навчального середо­вища. Освітні округи” – 24 мікропроекти (облаштування центрів військово-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах області).
У конкурсі освітніх мікропроектів брали участь органи самоорганізації населення, громадські організації, ініціативні групи, сільські, селищні та міські ради, районні і міські відділи (управління) освіти, дошкільні, загальноосвітні навчальні заклади.
Обов’язковою умовою отримання коштів з обласного бюджету є власний внесок конкурсанта: залучення коштів місцевих бюджетів та з інших джерел, не заборонених законодавством України, до бюджету мікропроекту, у тому числі власний внесок конкурсанта у вигляді нефінансованого внеску (робота, матеріали). Обсяг залучених коштів має становити не менше 50% суми коштів зазначеного напрямку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8953 / 1.52MB / SQL:{query_count}