Навчать любити Україну

У Міносвіти закликають вчити у школі про Майдан і сформувати єдиний мовний простір

У Міністерстві освіти і науки оприлюднили методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання, які мають застосовуватися школами у процесі патріотичного виховання школярів, інформує UaPost.
Автори рекомендацій зазначають, що важливим чинником національно-патріотичного виховання має стати феномен Майдану. Міносвіти також заохочує школярів до збирання та поширення інформації про героїчні вчинки українських військовослужбовців, бійців добровольчих батальйонів у ході російсько-української війни, волонтерів.
У рамках національно-патріотичного виховання у Міносвіти пропонують модернізувати систему викладання української мови, зокрема, неухильно дотримуватися у школах єдиного мовного режиму. 
Методичні рекомендації, яких мають дотримуватися школи, також містять рекомендації з виховання у школярів патріотизму на уроках з української мови і літератури, зарубіжної літератури, іноземних мов, мов і літератур національних меншин, історії, математики, інформатики, географії, фізики, біології, екології, хімії, природознавства, фізичної культури та трудового навчання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9049 / 1.52MB / SQL:{query_count}