Понад 110 переможців!

У Львові нагородили кращих учнів та студентів, які впродовж року перемагали в олімпіадах і конкурсах

У 2014-2015 навчальному році 112 учнів та студентів iз Львівщини стали переможцями Всеукраїнських та міжнародних учнівських олімпіад із базових дисциплін, що становить 55% від кількості учасників.
Львівщина в останні роки – в числі перших серед областей України за підсумками інтелектуальних змагань. Львівська область посідає перше місце за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, друге – за інтернет-олімпіадами і четверте – за результатами міжнародних олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, інформує Освітній портал Львівщини.
“Учнівська молодь успішно представляє Львівщину в інтелектуальних змаганнях на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Щороку у нас зростає кількість переможців обласних та всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін”, – зазначила начальник управління департаменту освіти і науки ЛОДА Світлана Книшик.
Учням і їх вчителям вручили грошові премії та подяки. Для преміювання переможців всеукраїнських учнівських олімпіад та їх наставників у департаменті освіти та науки Львівської ОДА на 2015 рік виділили 400 тисяч гривень.
Львівська область посідає перше місце за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, друге – за інтернет-олімпіадами і четверте – за результатами міжнародних олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
Претендентами для участі в міжнародних олімпіадах визначено трьох учнів загальноосвітніх навчальних закладів області з числа переможців всеукраїнських олімпіад з астрономії, математики та хімії. Найбільших успіхів з року в рік досягають учні Львівського фізико-математичного ліцею, учні Львівської обласної Малої академії наук у цьому році вибороли 38 перемог у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. Ще 18 учнів і студентів – переможці Міжнародних конкурсів з української мови імені Петра Яцика та мовно-літературного імені Тараса Шевченка.
За результатами всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 20 учнів та студентів навчальних закладів Львівщини у цьому році отримували стипендію Президента України та Кабміну.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8615 / 1.53MB / SQL:{query_count}