Конче потрібні тренери!

У Львові охочі стати тренерами для нових поліцейських можуть подавати заяви до 5 червня

фото: Андрій Польовий
У Львові продовжили конкурсний відбір тренерів для проведення навчання слухачів патрульної служби Львова. Резюме охочі можуть надсилати до 5 червня включно (раніше зазначали, що заяви прийматимуть до 17 травня). 
“Кожен, хто є спеціалістом із потрібних дисциплін та має навички навчання інших, є експертом у різних сферах та має бажання показати себе як викладач, може, за достойну плату, стати тренером нових поліцейських”, – інформує прес-служба міліції Львівщини. 
Обов’язковими умовами для претендентів на посади тренерів є можливість викладати не менше двох днів та не менше 12 годин на тиждень. Під час конкурсного відбору тренерів перевагу отримають спеціалісти з досвідом викладання та хороші організатори.
“Є перелік із 22 дисциплін, які тренери мали б викладати слухачам. Це і Правила дорожнього руху, і професійна етика, і попередження насильства у сім’ї та інші. До тренерів вимоги  високі: досвід роботи, вміння застосовувати інтерактивні методи навчання, досвід проведення тренінгів. Також увагу звертатимуть на особисті якості: стресостійкість, відповідальність, вміння працювати в команді”, – зазначав “Пошті” заступник начальника міліції Львівщини Сергій Зюбаненко.
З його слів, охочих стати тренерами в рази менше ніж тих, що претендують на посаду патрульного. Усе тому, що до тренерів більше вимог. Докладніше про умови набору тренерів можна ознайомитись на сайті міліції області. 
Усі зацікавлені можуть надіслати лист з резюме на електронну адресу patrol-training-lviv@mvs.gov.ua. Листи прийматимуть до 18.00 5 червня.
В.о. заступника начальника Управління кадрового забезпечення міліції Львівщини Роман Баховський написав у своїй сторінці у соцмережі Фейсбук, що у Львові дуже мало фахівців зголошуються на проведення тренінгів для нових поліцейських! “Зараз велика потреба у не юридичних дисциплінах: комунікація, толерантність, стресостійкість, насильство в сімї...
Часткова зайнятість на літній період з 15 червня і по початок-середину вересня передбачено фінансування!”, – зазначає Баховський.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7829 / 1.53MB / SQL:{query_count}