Львів стане більшим

“Пошта” довідалася, які території увійдуть до міста Лева після затвердження його нових меж і коли це станеться

зображення: loda.gov.ua
Кілька років поспіль у Львові працювали над новим проектом меж міста, адже воно безперервно збільшується. Люди зводять будинки і селяться на околицях, зокрема в Білогорщі, а потім не можуть оформити документів на землю. 
Про це “Пошті” розповів Сергій Коровайник, керівник управління природних ресурсів і регулювання земельних відносин Львівської міськради. З його слів, юридично це не територія Львова, але вона й не належить жодному іншому населеному пункту. Подібні юридичні колізії виникають не лише в Білогорщі, тому питання нині постає доволі гостро. 
Львівська облдержадміністрація спільно з підрозділами Львівської міськради й органами самоврядування навколишніх сіл таки завершили процес погодження нових меж міста. Про це днями розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка. “Я переконаний, що сесія Львівської обласної ради проголосує за це, і Львів нарешті отримає нові межі!” – наголосив він, інформує прес-служба облдержадміністрації.
Хоча проект уже затверджений, він усе ж мусить пройти до втілення ще чимало юридичних процедур. Як розповів “Пошті” Сергій Коровайник, востаннє межі Львова затверджували ще в 1988 році. “З того часу і до сьогодні неодноразово поставало питання корегування меж міста у зв’язку з тими проблемними ситуаціями, що відбуваються на крайніх територіях Львова і тих, що межують із містом. Питання гостре, і ми активно працюємо над тим, аби якнайшвидше винести його на розгляд Верховної Ради. Згідно з новим проектом, Львів не включатиме в себе якісь інші населені пункти, бо для цього просто нема фізичної можливості. Нині ж відбувається фіксація існуючої межі”, – каже Сергій Коровайник.
Львів межує з 18 населеними пунктами, зараз ще триває процедура узгодження меж між ними. Думаю, вже за тиждень-два все буде врегульоване остаточно
Із його слів, поки ще не всі населені пункти підписали акти узгодження меж, частина домовленостей є лише на словах. Утім про деякі землі відомо точно, що вони увійдуть до Львова. 
“Ми повністю забираємо до себе територію Білогорщі, адже є скарги, що там люди мають проблеми з оформленням документів на землю, бо ця територія фактично є за межами населених пунктів. Також Львів частково перебере територію аеропорту, Сихова, навколишні лісництва – це ті землі, які вже давно потребували документального врегулювання. Загалом Львів межує з 18 населеними пунктами, зараз ще триває процедура узгодження меж між ними. Думаю, вже за тиждень-два все буде врегульоване остаточно”, – каже Сергій Коровайник. 
З його слів, перед тим, як Львів розширить свої межі, потрібно скласти і підписати ще багато документів, а згодом погодити їх у радах різних рівнів. Остаточне ж рішення прийме сесія Верховної Ради України. Попередньо заплановано, що це питання на її розгляд виноситимуть у жовтні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8105 / 1.54MB / SQL:{query_count}