Коли, де і на скільки не буде гарячої води?

З 15 квітня ЛМКП “Львівтеплоенерго” розпочинає проведення щорічних гідравлічних випробувань теплових мереж

З 15 до 26 квітня проводитимуть гідравлічні випробування теплових мереж від ТЕЦ-1 і ТЦ “Південна” (кот. “Кінескоп”); З 15 до 21 квітня від ТЦ “Північна”. Також відбуватиметься “нульова зупинка” ТЕЦ-1 з 27 квітня до 15 травня і ТЦ “Північна” з 22 квітня до 8 травня, інформує прес-служба міськради. 
Відтак подачу гарячої води буде припинено:
З 15 квітня  – від ТЕЦ-1:
– споживачам Сихівського житлового масиву (просп. Червоної Калини, вулиці Морозна, Сихівська, Зубрівська, Монастирського, Довженка, Хуторівка, Чукаріна, Хоткевича, Полуботка, Кавалерідзе, Антоненка-Давидовича, Коломийська, Кос-Анатольського, Трильовського, Вернадського, Антонича, Драгана, Скрипника, Освицька);
– споживачам на вулицях Стрийська, Бондарська, Скорини, Гашека, Лазаренка, Сахарова, Куликівська, Єфремова, Гвардійська, Лукаша, Моршинська, Кастелівка, Вітовського, Наукова – Вол. Великого та прилеглих до них вулиць (Рубчака, Тролейбусна, Кн. Ольги, Симоненка, Пулюя, Бойчука, Кульпарківська та інші);
– споживачам на вулицях Шафарика, Дж. Вашингтона, Пасічна, Лисиницька, Дністровська, Раковського, Липова Алея, Зелена.
– споживачам мікрорайону Новий Львів (вул. Тернопільська, Ярославенка, Мишуги, Тиверська, П. Мирного, Запорізька, Героїв Крут, Литовська, Литвиненка, Угорська, Навроцького, Карбишева, Кам’янецька, Енергетична, Карманського).
А також від ТЦ “Північна”:
– споживачам Шевченківського району на вулицях: Грінченка, Чигиринська, Мідна, Мазепи, Миколайчука, Щурата, Леннона, Плугова, Студинського, Хвильового, Лінкольна, Тичини, Льняна, Іструментальна, Замарстинівська, Панча, Варшавська, Ю. Липи, Чорновола, Підголоско, Плужника, Масарика, Окуневського, Кошиця, Сосюри, Липинського, Джерельна, Сорочинська.
Подачу гарячої води після проведення гідравлічних випробувань теплових мереж на міцність та щільність і ліквідації виявлених у процесі випробувань проривів та інших недоліків буде відновлено:
– споживачам Сихівського району – орієнтовно 8 травня, від котельні на вул. Надійна, 2; 
–  решті споживачів, приєднаних до ТЕЦ-1 – протягом трьох днів, з 16 до 18 травня;
– споживачам Шевченківського району – протягом трьох днів, з 9 по 11 травня, від ТЦ “Північна”.
У разі виникнення пошкоджень теплових мереж на окремих вулицях, термін відключення гарячої води можуть продовжити.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7638 / 1.54MB / SQL:{query_count}