Дружний десант навчить

Американські вояки готуватимуть нацгвардійців до бойових дій

фото: sambirrda.gov.ua
На Львівщині, згідно з домовленостями з Держдепартаментом США, пройдуть спільні навчання-тренінги 173-ої повітрянодесантної бригади армії США і бойових підрозділів Нацгвардії. Як інформує прес-служба ЛОДА, 290 американських десантників прибудуть на Львівщину для спільних навчань уже 20 квітня. 
“Домовленості про спільні військові навчання досягнули під час переговорів Президента України Порошенка і віце-президента США Байдена. Дякую заступникові Держсекретаря США Вікторії Нуланд і працівникам посольства США в Україні – без їх енергійності настільки важливий і складний процес підготовки тренінгів був би неможливий. У Кабміні і Нацгвардії ми закінчили підготовчі роботи”, – написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.
Зі слів міністра, тренінги проходитимуть за участі 900 бійців Нацгвардії. “Три потоки по 300 нацгвардійців. Три потоки по 8 тижнів. Потім спільні навчання”, – сказав міністр. Також він зазначив, що в навчаннях братимуть участь такі підрозділи Нац­гвардії, як “Азов”, батальйон ім. Кульчицького, “Ягуар”, “Омега” та інші частини з Києва, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Львова, Івано-Франківська та Вінниці. “Після закінчення навчань у розпорядження підрозділів Нацгвардії, які пройшли навчання, американські партнери нададуть спеціальну амуніцію і засоби зв’язку”, – додав урядовець.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8328 / 1.53MB / SQL:{query_count}