Оранжерея: шанс на нове життя

Аби врятувати закинуту теплицю у Стрийському парку, де колись росли екзотичні рослини, львів’яни влаштували толоку, а посадовці пообіцяли провести капремонт споруди

фото: facebook.com/savegreenhouseStryiskyiPark
Громадські активісти та просто небайдужі львів’яни у суботу, 21 березня, влаштували толоку в закинутій оранжереї у Стрийському парку. Прибирали її близько п’яти годин, зібрали все сміття на території оранжереї та навколо неї, позбирали розбите скло, розчистили фонтан – назбирали цілу вантажівку сміття! 
Тепер приміщення стало світлішим і чистішим, проте і зараз є ще над чим працювати, тож ця толока не остання. Нині цей закинутий об’єкт у парку на оранжерею схожий хіба своїм каркасом, який ще не встигли розібрати на металобрухт. Він був засипаний пляшками, сміттям, стіни розмальовані. А колись там росли екзотичні рослини… Але активні львів’яни певні: якщо не лінуватись, ситуацію можна виправити і оранжерея стане справжньою окрасою Львова.

фото: facebook.com/savegreenhouseStryiskyiPark

“Зараз в оранжереї треба терміново зняти старі вікна, бо багато з них вже побиті і уламки можуть травмувати тих, хто перебуває в приміщенні. Під час роботи до нас підходило багато випадкових перехожих, розпитували про оранжерею. Приємно усвідомлювати, що нею цікавиться все більше і більше людей і вони виявляють бажання нам допомагати”, – пишуть активісти у групі “Врятуймо теплицю в Стрийському парку” у соцмережі Facebook.
Зазначимо, усі небайдужі до долі оранжереї можуть долучатись до цієї групи та слідкувати за повідомленнями про нові толоки. Тим часом у ратуші також розмірковують, як можуть допомогти врятувати оранжерею. 
Нещодавно містом ширились чутки, що її передадуть інвестору, аби той відремонтував приміщення та обладнав там кафе. Проте львів’яни дуже обурювались такій ідеї, тож кав’ярні там не буде. Натомість, міськ­рада виділила 10 тисяч гривень на розроблення кошторису капітального ремонту теплиці. Кошти на його складання виділили комунальному підприємству “Зелений Львів”, адже теплиця перебуває на його балансі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8322 / 1.54MB / SQL:{query_count}